User
Pass
2FA

Search found 4 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Diacritice
devilstrik

Replies: 17
Views: 1839

PostForum: Opinions and suggestions   Posted: 06-07-2014, 17:52:25   Subject: Diacritice
Vă salut, mă numesc Gabriel, poate că uni tiu deja!
Eu lucrez cu calculatoare, le am cu informatica, unde lucrez eu acum sunt obligat să scriu cu diacritice, aa că m-am învăat să scriu aa peste tot. ...
  Topic: Google deine harta reelelor WiFi din întreaga lume, creat spionând utilizatorii de Andr
devilstrik

Replies: 1
Views: 230

PostForum: Trash   Posted: 06-07-2014, 14:15:11   Subject: Google deine harta reelelor WiFi din întreaga lume, creat sp
Dacă telefonul tău sau tableta cu Android nu este mai veche de 3 ani, aproape sigur se numără printre milioanele de dispozitive care raportează informații privind numele tuturor rețelelor WiFi din vec ...
  Topic: Mozilla și alte 85 de companii cer desecretizarea PRISM, Google cere mai multă transparenț
devilstrik

Replies: 0
Views: 168

PostForum: Trash   Posted: 06-07-2014, 14:12:15   Subject: Mozilla și alte 85 de companii cer desecretizarea PRISM, Goo
Iscat la sfârșitul săptămânii trecute, scandalul PRISM a început să genereze reacții nu doar din partea celor implicați direct, care au reacționat rapid, dar și a companiilor care văd această imixtiun ...
  Topic: Bine v-am găsit
devilstrik

Replies: 16
Views: 1476

PostForum: Welcome !   Posted: 04-07-2014, 00:34:51   Subject: Bine v-am găsit
Prenume: Gabriel
Nickname: devilstrik
Varsta: 20
Hobbies: Photografy, dj, moto, progaming
De unde ati auzit de Freakz: tenegabi
Ce as mai dori sa adaug: tiu comunitatea de mul ...

Page 1 of 1
All times are GMT + 3 Hours
Jump to:  

The time now is 17-11-2019, 12:28:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com

I forgot my password

This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x