User
Pass
2FA

Server Stats

Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> Freakz.ro -> Administrative announcements
Show all posts
Author Message54886
Shocker

[Freakz owner]

Status: Offline
(online 14 hours ago)

Votes: 825

Post Posted: 11-11-2007, 17:13:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://www.freakz.ro/server/

E de mult timp script-ul asta, dar am zis sa fac un topic separat pentru el, in caz ca apar probleme, nelamuriri, cereri, etc in legatura cu el.

Am vazut ca dupa ce a aparut pe freakz script-ul asta, a aparut si pe toate celelalte forum-uri fantoma ca ciupercile dupa ploaie, cu exact acelasi design. Luati-va frate si voi originalul si modificati. Cu ocazia asta am mai facut niste modificari, am mai adaugat niste informatii despre server care apar la Server Stats, direct din .php, macar sa nu poata copia orice amator si astea

Daca vreti sa apara si pe site-urile voastre script-ul acesta, includeti-l printr-un iframe:
Code:

<iframe src="http://www.freakz.ro/server/srvinfo.php?ip=war3.freakz.ro&port=27015" width="500" height="440"></iframe>

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook

Last edited by Shocker on 02-03-2008, 14:41:44; edited 1 time in total
5 0

Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]

(online 14 hours ago)

Votes: 825

Post Posted: 30-11-2007, 22:33:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am updatat Server Stats, i-am facut si o functie de sortare dupa SCOR si TIMP, sa aranjeze playerii ascendent sau descendent in functie de scor sau timpul jucat pe server.

Pentru sortare se face click pe titlul coloanelor Scor: si Timp:

I-am mai facut si un efect de onMouseOver, e acelasi script folosit si pe forum, am facut script-ul universal sa il pot folosi oriunde

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
2 0

Back to top
AMG

[Administrator]

(online 10 hours ago)

Votes: 1012

Post Posted: 20-08-2012, 14:52:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cNt wrote:
Va salut pe toti ! Am si eu o problema care are legatura cu sv. acesta respawn.freakz.ro am jucat de cateva ori am fost pozat...am dat poze am luat ban pe nu stiu ce motiv..... am inchis ochi, dar ultima oara cand am luat ban ca mi sa dat slay aiurea ca cica mia facut poze mie dar gresisera omul...si am comentat dar retineti fara "injuri" am luoat un ban si nu stiu ce mia facut la steam mia STRICAT STEAMUL !!! Nu mai pot intra pe nici un sv. de cs. ca sa joc imi tot da eroare ca nu am aia ca nu stiu ce le-am schimbat am tras altceva de pe net am pus tot felul de setari tot nu-mi da voie sa intru pe nici un sv. si stiu ca este de la un admin al vostru findca imi apare mereu la nume cand intru in cs "RESPAWN.FREAKZ.RO" Aici nu mai este o gluma, sau poate pt. cei de gradinita 13-16 ani. Va rog imi puteti explica ce sa intamplat sau ce pot face, nu vreau sa imi cumpar alt steam, scoateti altfel de setari pt. admini, daca tot dati admini la cine joaca mai mult pe sv. nu va orientati dupa varsta ! Ex de eroare ce mia dat ca imi trebuie alt models/ v_ak47.dml ca cica eu il am de 120 si imi trebuie de 30, am schimbat si nimic, acum cand ma conectez imi da o eroare si ma scoate din CS . Va Multumesc pentru intelegere !

Postezi aici daca vrei raspunsuri la nelamuririle tale cu adminii de pe respectivul svr, nu in acest topic.

0 0

Back to top
AMG

[Administrator]

(online 10 hours ago)

Post Posted: 28-07-2013, 15:15:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tdaniel wrote:
serverul zpx.freakz.ro se tot blocheaza si am pierdut lvl 7 si 5400 credite. DANIEL

Posteaza aici (click). Aici, la sectiunea asta, n-o sa-ti vada nimeni(din staff-ul serverului) problema.

0 0

Back to top
AMG

[Administrator]

(online 10 hours ago)

Post Posted: 02-02-2014, 19:46:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

goguletz BIRGAOANU wrote:
MA....IMI POTI DA SI MIE ADMIN PE SERVERU YAC K M-AM SATURAT DE TOTI CODATI SI VREAU SA JOC LINISTIT FARA CODATI....

Nu se fac aici cererile. Dacă vrei admin pe yac, postezi aici.

0 0

Back to top
^AvioanE^

[Administrator]

(online 12 hours ago)

Votes: 713

Post Posted: 12-03-2015, 13:48:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HaRpP wrote:
Salut puteti sterge serverul 93.119.26.35:27015 din lista de servere?
A fost ip-ul adaugat cand am cumparat serverul si acm nu pot sa il reactivez
Stergetil sa pot sa il adaug eu dinnou!
MULTUMESC!

Mai multe detalii.
Despre ce server este vorba? Vad ca tu nu detii nici un server la noi.

0 0

Back to top
AMG

[Administrator]

(online 10 hours ago)

Post Posted: 20-06-2015, 23:59:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Caută-ți aici serverul pe care joci și fă la secțiunea de cereri admin topic.

0 0

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> Freakz.ro -> Administrative announcements  

The time now is 19-11-2019, 08:52:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com

I forgot my password

This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x